OTEVŘENÉ MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MRTVÉM TAHU 2019

Mrtvý tah
# Příjmení Jméno Stát Pohlaví Věková kat. Váhová kat. RAW EQ OPEN Startovné Oddíl Člen
1HurdálekLiborCZMužMasters IV (65 - 69 let)Do 100 KgX300,- KčPowerlifting TrutnovX
2Sazma Karel CZMužMasters I (40 - 49 let)Do 75 KgX300,- KčFit Gym Olomouc X
3KosturaAdamCZMužOpenDo 140 KgX300,- KčPowerlifting TrutnovX
4DvorskáMarkétaCZŽenaDorost I (13 - 16 let)Do 67,5 KgX300,- KčBonn Power GymX
5LavuNikolasSKMužOpenDo 100 KgX550,- KčBeroun
6NovákTomášCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX550,- KčHavlíčkův Brod
7KrajdlJindřich CZMužOpenDo 100 KgX550,- KčLitoměřice
8Krajdlová IrenaCZŽenaOpenDo 75 KgX550,- KčLitoměřice
9HlavinkaJakubCZMužOpenDo 100 KgX550,- KčFit gym Olomouc
10TylZdeněkCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 110 KgX550,- KčLitoměřice
11HurdálekPavelCZMužOpenDo 125 KgXX550,- KčTj Powerlifting Trutnov, TrutnovX
12HurdálkováSimonaCZŽenaDorost I (13 - 16 let)Do 52 KgX300,- KčTj Powerlifting Trutnov. TrutnovX
13Šilhánek Lukáš CZMužDorost I (13 - 16 let)Do 82,5 KgX550,- KčProseč
14Šilhánek Lukáš CZMužOpenDo 82,5 KgX550,- KčProseč
15RyšavýDominikCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 100 KgX300,- KčToro gym TeamX
16MatušinecLukášCZMužOpenDo 110 KgX300,- KčValach PowerX
17SvobodaMatejCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 110 KgX550,- KčStrakonice
18GreplMichal CZMužDorost I (13 - 16 let)Do 82,5 KgX550,- KčLibina
19Beneš Jiří CZMužJunioři (20 - 23 let)Do 100 KgX550,- KčŽďár nad Sázavou - Polnička
20HomolaMartinCZMužOpenDo 110 KgX300,- KčValkýra PowerTeamX
21ValentíkEduardCZMužOpenDo 100 KgX300,- KčPowerlifting TrutnovX
22ŠtouračTomášCZMužOpenDo 110 KgX300,- KčPowerlifting Team Suda X
23MandakMarekCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 100 KgX550,- KčFrýdek-Místek
24StožickýJiříCZMužDorost II (17 - 19 let)Do 82,5 KgX550,- KčFitness Freedom race team z. s.
25SchejbalOndřejCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX300,- KčTimpo OlomoucX
26KauckýOndřejCZMužDorost II (17 - 19 let)Do 75 KgX300,- KčSK Powerlifting PrahaX
27PivoňkováAdélaCZŽenaDorost II (17 - 19 let)Do 56 KgX550,- KčSK Powerlifting Praha
28MachPatrikCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 75 KgXX550,- KčPowerlifting TrutnovX
29Zemanová Veronika CZŽenaOpenDo 67,5 KgX300,- KčTorogymtym Vysoké MýtoX
30Remšíkova AndreaSKŽenaOpenDo 75 KgX550,- KčTeam Ronnie 13
31Neufeld Tomáš CZMužOpenDo 110 KgX550,- KčTeam Ronnie 13
32KasperJanCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX300,- KčPowerlifting TrutnovX
33KoudelaTomášCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX550,- KčKrásněves
34ObertTomášCZMužOpenDo 100 KgX300,- KčPowerlifting TrutnovX
35ObertIvanCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 90 KgX550,- KčPowerlifting Trutnov
36ChlebekRostislavCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 82,5 KgX550,- KčFrýdek-Místek
37LoužeckýOndřejCZMužOpenDo 75 KgX550,- KčVyškov
38KašparLadislavCZMužOpenNad 140 KgX300,- KčAnimal Powerlifting TeamX
39JanovskýMariánCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX300,- KčTorogym týmX
40ČtvrtníčkováIvetaCZŽenaOpenDo 56 KgX550,- KčVyškov
41ZemanováMichaelaCZŽenaDorost II (17 - 19 let)Do 67,5 KgXX550,- KčToro Gym TeamX
42KutnerPetrCZMužMasters IV (65 - 69 let)Do 82,5 KgX300,- KčSport BřehyX
43KasalOndřejCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 100 KgX300,- KčSport BřehyX
44ZelenákováNelaCZŽenaJunioři (20 - 23 let)Do 60 KgX300,- KčSport BřehyX
45MládkováPavlínaCZŽenaDorost I (13 - 16 let)Do 67,5 KgX550,- KčSport Břehy
46FlekIvanCZMužMasters I (40 - 49 let)Do 90 KgX300,- KčSK Ironbulls DomažliceX
47KorecJakubCZMužOpenDo 75 KgX300,- KčSlavs Power LetoviceX
48SionMatějCZMužJunioři (20 - 23 let)Do 90 KgX300,- KčSlavs Power LetoviceX
49LošťákováKristýnaCZŽenaJunioři (20 - 23 let)Do 56 KgX300,- KčSlavs Power LetoviceX
50ŠafaříkMichalCZMužMasters II (50 - 59 let)Do 110 KgX300,- KčSlavs Power LetoviceX
51ŠafaříkMichalCZMužDorost I (13 - 16 let)Do 67,5 KgX300,- KčSlavs Power LetoviceX
52AdamPšikalCZMužDorost I (13 - 16 let)Do 60 KgX550,- KčSlavs Power Letovice
53BánPeterCZMužOpenDo 110 KgX550,- KčPraha